Важливість вивчення мов

Важливість вивчення мов

Знання іноземних мов – це ключ до успіху в сучасному світі, де спілкування іноземними мовами та обробка величезних обсягів інформації набуває все більшого значення. Інтерес до вивчення мов традиційно великий, бо перефразовуючи відомий вислів, можна сміливо сказати, що той, хто володіє мовами, володіє світом.

Загалом людина, яка володіє мовами, – різнобічно розвинута особистість, володіє кращими  здібностями до вивчення нового, вільніша та більш впевнена у спілкуванні з людьми.

Стара приказка говорить: «Скільки мов ти знаєш, стільки раз ти людина». Тобто, чим більше мов на сьогодні ти знаєш, тим краще. Адже, кожна мова – це ключ, який відкриває двері до чогось  свого, до чогось нового.

Так, наприклад, англійська мова – це офіційна мова міжнародного бізнесу та торгівлі, Інтернету і техніки, науки і мистецтв. 80% ділового мовного простору займає саме вона. Кожен з нас все частіше стикається з нею у спілкуванні з партнерами по роботі і на відпочинку.

Німецька мова – це мова техніки і фінансів. За останні п’ять років попит на неї значно виріс, з’явилося багато німецьких партнерів та інвесторів. Інтенсивно імпортуються товари з Німеччини, наприклад, меблі, електроніка, автомобілі. А отже, потрібні люди, які можуть з цими імпортерами спілкуватися. Знання німецької мови також вітається в представництвах німецьких банків.

Французька мова є офіційною або адміністративною у різноманітних спільнотах і організаціях (Європейський СоюзООН). Кількість людей, справді здатних спілкуватися французькою мовою — близько 200 мільйонів (відповідно до даних, наведених на сайті Французької академії, що здійснює регулювання французької мови).

Поширення сфери впливу французької мови — одна з головних задач товариства Альянс Франсез, яке має понад тисячу представництв у всіх кутках світу.

Вивчення будь-якої іноземної мови розкриває перед нами нові можливості, робить багатшим наш  духовний світ. Володіючи іноземною мовою, людина автоматично переходить на вищий соціальний  ступінь, оскільки стає конкурентоспроможним претендентом на високооплачувану посаду.

Головне – подолати мовний бар’єр

Наші уроки проводяться в ігровій формі. А ігри були і будуть справжньою системою персонального зворотнього зв’язку, який працює лише на тебе. Ніяких нудних вправ за підручником, більше розмовної мови, навіть незначні зауваження – все іноземною мовою, якщо необхідно все це потім супроводжується перекладом, але спочатку установка така «іноземна мова для спілкування». І діти, нехай спершу роблячи помилки і запинаючись, починають розмовляти іноземною мовою, вчаться вести діалоги і в процесі самі себе корегують. Головне, що вони не бояться цих помилок, вони долають мовний бар’єр з легкістю, їм починає подобатися вміння висловлювати свої думки на іншій мові. Такий метод підходить і для дорослої публіки.

Які ж переваги вивчення двох іноземних мов?

Якщо це мови однієї або суміжних груп (майже всі європейські), то їх внутрішня структура багато в чому схожа, з граматикою не виникає проблем, а у лексиці практично одна і та ж етимологія – латинська. Так, наприклад, незвичне українській людині поняття «артикль» буде складно для вивчення в перший раз. Однак знаючи англійську, неважко провести аналогію, скажімо, з артиклем між французькою або німецькою мовами. Дивно, але факт – кожна наступна іноземна мова буде засвоюватися легше і швидше, оскільки європейські мови в більшості своїй дуже схожі, їх набагато простіше порівнювати між собою.

Із вивченням іноземних мов Ви відкриєте для себе і для своїх діток інше життя, яке наповнене новими знаннями, відкриттями, подорожами світового масштабу!